SALTY DOG

Friday
02.50-03.00 Salty Dog No-Stars: ‘Exile on Main Street’
01.35-02.30 Otherkin
24.25-01.15 Booka Brass Band
23.15-24.05 DD Allen
22.00-22.55 Columbia Mills
20.45-21.35 Corner Boy
19.25-20.15 Myles Manley
18.10-19.00 Roadhouse Doors
17.05-17.50 My Fellow Sponges
16.00-16.45 Leila Jane and the Healers
15.00-16.00 The Wednesday Gang
14.00-15.00 DJ Will Softly
Saturday
02.50-04.00 Trenchurian
01.30-02.30 The Innocent Bystander
24.10-01.10 The Hot Sprockets
21.40-22.35 All We Are
20.30-21.25 Jinx Lennon
19.15-20.10 These Charming Men
18.05-18.55 Mescalito
16.55-17.45 Bicurious
15.45-16.35 Paddy Hanna
14.35-15.25 Rocstrong
13.20-14.15 Daoiri Farrell & Band
12.15-13.00 Trinity Belles
Sunday
02.00-03.00 Surprise (Festival Closer)
24.50-01.40 The Pale
23.40-24.30 Surprise Guest
22.30-23.20 Shogunz of Skank
21.20-22.10 David Kitt
19.50-21.00 Square Pegs + Special Guest
18.45-19.30 Keywest
17.40-18.25 Good Strangers
16.30-17.20 No Monster Club
15.35-16.10 Nix Moon
14.25-15.15 Gangsters
13.00-14.00 Grand
11.15-13.00 Aidan Kavanagh’s Sunday Calypso Dishko

RED BULL SOUNDOME

Friday
00:30-01:00 Leo Pearson surround sound composition
22:30-00:30 Ghostboy
20:30-22:30 Mangetout (dj set) feat. Frankie Wolf
20:00-20:30 Leo Pearson surround sound composition
18:00-20:00 WRY MYRRH
16:30-18:00 Leo Pearson surround sound composition
15:00-16:30 Leo Pearson surround sound composition
Saturday
00:00-01:00 Leo Pearson surround sound composition
21:30-00:00 Donal Dineen
19:30-21:30 EVE
18:00-19:30 Leo Pearson surround sound composition
16:30-18:00 REPLETE
15:00-16:30 Leo Pearson surround sound composition
14:00-15:00 Leo Pearson surround sound composition
Sunday
22:00-00:30 Nialler9
19:30-21:30 Leo Pearson surround sound composition
18:30-20:30 New Jackson
16:30-18:30 Daire Carolan
15:00-16:30 Leo Pearson surround sound composition
14:00-15:00 Leo Pearson surround sound composition

JERRY FISH ELECTRIC SIDESHOW

Friday
9.00 Party Hosted By R.S.A.G. + The Kilo 1977
10:30-11:30 Will De Burca (Dj Set)
12 Carnival Fire Show
00:30-1:30 Bantum
1:30-2:30 R.S.A.G
2:30-4 Decks + Drums / The Kilo 1977 + Rsag
Saturday
12 Noon-1:00 House Of Yoga Feat. Get Down Edits
1: 15-1:45 Ceili All-Stars
2:00-2:30 Cry Harridan
2:45-3:15 Wolff
3:30-4:00 Fontaines
4:15-4:45 Trouble Pilgrims
5:00-5:30 Jerry Fish With Special Guest Maykay
5:45-6:15 King Bones
6:30-7:15 Columbia Mills
7:30-8:00 David Keenan
8:15-9:15 Interference With Glen Hansard
9:30-10:15 Frank & Walters
10:30-11:15 The Blizzards
11:30-12:20 Kormac
12:30-4.00 Get Down Edits
Sunday
Noon-1:00 House Of Yoga
1:15-1:45 Sick And Indigent Song Club
2:00-2:30 The Outer Limits
2:45-3:15 Cities
3:30-4:00 Jem Mitchell
4:15-4:45 Mariachi San Patricio
5:00-5:30 Farah Elle
5:45-6:15 Man & The Echo
6:30-7:30 Pontious Pilot And The Naildrivers / Ska
8:00-8:30 Veda, Regina, Pixie & Angelica-Stars Of Witchy Wednesdays @ The George
8:45-9:30 Waldorf & Cannon
9:45-10:30 Surprise Guest Act-Tba
11:00-Midnight -Surprise Guest Act-Tba
Midnight-1.00 The Jerry Fish Electric Sideshow
1.00-2.00 End Of The World Party

CASA BACARDÍ

Friday
22:00-00:00 Mylo
20:00-22:00 Purple Disco Machine
18:00-20:00 Get Down Edits
16:00-18:00 Mix & Fairbanks
Saturday
00:00-02:00 Steve Manning
22:00-00:00 Jackmaster
20:00-22:00 Hmer
18:00-20:00 Krafty Kuts
16:30-18:00 Dj Flip
15:00-16:30 Stevie G
13:30-15:00 Dan Stritch
12:00-13:30 Gordan Johnson
Sunday
22:00-00:00 Krystal Klear
20:00-22:00 Lntg
18:00-20:00 A-Skillz
16:30-18.00 Kelly-Anne Byrne
15:00-16:30 Boots & Kats
13:30-15:00 Prymary Colours
12:00-13:30 Modern Magic

Heineken Live Your Music

Friday
12-2am: The Magician
10.00-12am: Lo-Cutz
8.00-10.00pm: NANCY
6.00-8.00pm: Betty Jimenez
3.00-6.00pm: Lui Rwego

Saturday
12-2am: Davey B
10.00-12am: Tough Love
8.00-10.00pm: Mona Lxsa
5.00-8.00pm: Lui Rwego
2.00-5.00pm: Claire Beck

Sunday
11-2.00am: Crego & Bobofunk
9.45-11.00pm: DJ Yoda (Stranger Things, AV Show)
8.30-9.45pm: Bon Voyage (Live)
6.30-8.30pm: Orange Tree Edits
4.30-6.30pm: Fulton & Gold
2.00-4.30pm: Tara Stewart

TRENCHTOWN STAGE TIMES

Friday

Kingston 12 Arena

02:30-4:00 Ragga Twins & Dj Krucial
0:15 -2:15 Cian Finn
22:30-00:00 Rukus Fx
20:45-22:15 Rub A Dub Hifi
20:00-20:30 Sequence
19:15-19:45 Backshed Inc.
17:00-19:00 Irie Ireland
15:15-16:45 Rootsman Wurzel
14:00- 15:00 Dj Easy Yves

Yard Stage

00:00-02:30 Imperial Sound Army
22:30-0:00 Revelation + Tenja + Fyahred + Lariman
21:00-22:30 Imitri Counter Action
19:00-21:00 Reggae Richie
17:00-19:00 Explosion Sound
15:30-17:00 Pressure Drop
14:00 -15:30 Kindred Sound Ras George
12:00-14:00 Revelation Sound System Opening

Treasure Beach

22:00-2:00 Sibh C+ Will Softly + One World Sounds
20:00-22:00 Nigel Woods
18:00- 20:00 Oi Oi Soundsystem
16:00 -18:00 Baz Hickey
14:00 -16:00 Irie Cool
12:00 -14:00 Dj Dodgy
9:00-12:00 Will Softly + One World Sounds
Saturday

Kingston 12 Arena

02:30-04:00 Stylo G
01:55-02:15 Stevie G & Andrea Williams
00:00-01:45 Worries Outernational
22:15-23:45 Dj Mog-Y
21:00-22:00 Dj Flip
19:45-20:45 Tara Stewart
19:00-19:30 Tebi Rex
18:15-18:45 Neomadic
16:15-18:00 Jon Pierce
14:00-16:00 Ska Patrol

Yard Stage

01:30-02:30 Revelation Sound System
00:00-01:30 Imperial Sound Army
22:30-0:00 Imitri Counter Action
21:00-22:30 Dub Foundry
19:00-21:00 World Bass Culture
17:30-19:00 Tony Oi Oi
16:30-17:30 Ruff Chuff
15:30-16:30 Ancient Alien
14:00-15:30 Tenja
12:00-14:30 Revelation Roots Blessing Ceremony

Treasure Beach

00:00-02:00 Irie Cool + Reggae Richie + One World Sounds
22:00-00:00 Jay Sharp
20:00-22:00 Lex Woo

18:00-20:00 One World Sounds
16:00-18:00 Dj Dodgy
14:00 -6:00 Del Bionic
12:00-14:00 Nigel Woods
10:00-12:00 Will Softly + One World Sounds
Sunday

Kingston 12 Arena

02:00-04:00 Bazza Ranks + Jago + Deemas J + P.O.A
00:45-01:45 Mango + Mathman
22:30-00:30 Sim Simma
20:45-22:15 Andrew White
19:30-20:30 Executive Steve
18:55-19:15 Jordan Adetunji
18:20-18:50 Jyellowl
16:00-18:00 Shimmy Irie & Guilty Boy
14:00-16:00 Glenn Brown

Yard Stage

00:00-02:30 Revelation Sound + Special Guests
22:00-00:00 Imperial Sound Army
20:00-22:00 World Bass Culture
18:30-20:00 Kindred Sound Ras George
17:00-18:30 Rankin Rez
15:30-17:00 Natasha Scott
14:00 -15:30 Irie Irieland
12:00-14:00 Revelation And Special Guests

Treasure Beach

22:00-02:00 Beach Party With One World Sounds
20:00-22:00 Natasha Scott
18:00-20:00 Jay Sharp
16:00 -18:00 Dj Kali
14:00 -16:00 Nigel Woods + One World Sounds
12:00 -14:00 Andrew K + Dj Defensive Mixup
10:00-12:00 Glenn Brown

Subscribe to the Nialler9 Spotify playlists